ZD POJBUKY - logo
Vyhledavaní:
Vyhledavaní

Sport

Sportovní klub ZD Pojbuky

Oddíl kopané: mužstvo mužů hraje okresní lll.třídu

Oddíl stolního tenisu:

    • družstvo mužů A: hraje jihočeskou divizi od roku 2000
    • družstvo mužů B: hraje krajský přebor od roku 2005
    • družstvo mužů B: hraje jihočeskou divizi od roku 2010

Sezona 2011 - 2012

čl. Pavel Opolzer 29.11.2012

Opět dobojováno!

Áčko v Jihočeské divizi ve složení Opolzer P., Lambert Z., Jindra M., Smeták L., Korbel A., Novák P. obsadilo 6. místo.

Béčko ve složení Novák M., Lambert Z., Korbel A., Smeták L., Málek T., Kamiš M., Ivan E., obsadilo krásné 3. místo v Krajském přeboru.

Nový ročník však budeme hrát jen s jedním družstvem, a to divizi, protože naše řady opouští Korbel, Smeták, Ivan a Málek.

Sezona 2010 - 2011

čl. Pavel Opolzer - 30.5.2011

Skončila další sezona 2010 - 2011. Obě naše družstva hrála nejvyšší krajskou soutěž - "Divizi". Áčko skončilo na 5. místě a béčko obsadilo předposlední - 11. - místo. Naším úkolem bylo oba mančafty udržet a to se nám nepovedlo. Pro příští sezonu bude áčko hrát Divizi a béčko Krajský přebor.

Sestava A: Opolzer Pavel, Lambert Zbyněk, Jindra Miroslav a Ivan Emil

Sestava B: Novák Martin, Korbel Alen, Kamiš Milan, Málek Tomáš a Vašíček Jiří

Lambert Zbyněk získal stříbrnou medaili na MS tělesně postižených ve své kategorii a byl vyhlášen nejlepším českým sportovcem za rok 2010 ve své kategorii. GRATULUJEME!!

 

 

Sezona 2009 - 2010

čl. Pavel Opolzer - 16.7.2010

Mužstvo "A", hrající jihočeskou divizi obsadilo 4. místo. Hrálo ve složení Opolzer Pavel, Jindra Miroslav, Novák Pavel, Lambert Zbyněk a Korbel Alen. Zopakovalo loňské umístění.

Mužstvo "B", hrající krajský přebor, obsadilo po těžkých a nervy drásajících bojích 1.místo a zajistilo si postup také do jihočeské divize. Hrálo ve složení Lambert Zbyněk, Kamiš Milan, Novák Martin, Málek Tomáš a Ivan Emil.

Všem těmto sportovcům blahopřeji a těšíme se společně na nový ročník stolnětenisových klání, kde budou obě družstva hrát nejvyšší krajskou soutěž - divizi.

Sezona 2008 - 2009

čl.Pavel Opolzer - 17.6.2009
Opět nám skončila další sezona. Výsledky družstva "A", hrajícího jihočeskou divizi, byly jako na houpačce. Začátek sezony byl velmi kvalitní, ale konec už se nesl ve znamení proher. Bylo to dáno tím, že prakticky nebylo o co hrát. Postupující týmy byly jasný a o postup se pralo pět mužstev. My jsme byli v klidných vodách a nakonec jsme obsadili pěkné 4. místo. Družstvo mužů "B", které v krajském přeboru hrálo důstojnou roli, muselo bojovat až do posledních kol, protože bojovalo o postup do divize. Nakonec obsadilo 4. místo, které nezaručuje přímý postup, ale muselo čekat na kvalifikaci o 3. ligu, kterou neúspěšně odehrálo družstvo Vodňan. I tak je s umístěním spokojenost.

Přejeme hráčům stolního tenisu hodně úspěchů do další sezony!!!! A děkujeme za vzornou reprezentaci!!

 


Dárek pro muže Dárek pro muže od ANTORINI ocení především náročnější muži mající rádi luxus a eleganci. Hledáte-li něco originálního pro ženu, vyberte dárek pro ženu, který rozzáří její úsměv.
antorini.com